top of page

Roma Thairapy Group

Public·44 members
Ake Hernandez
Ake Hernandez

Vienuolis Kuris Pardave Ferrari Audio Knyga


Vienuolis kuris pardavė Ferrarį: audioknyga, kuri keičia gyvenimus
Ar jūs esate patenkinti savo gyvenimu? Ar jūs darote tai, kas jus džiugina ir prasminga? Ar jūs mėgaujatės kiekviena akimirka ir gyvenate pilnaverčiai? Jei ne, galbūt jums reikia išgirsti istoriją apie vienuolį, kuris pardavė Ferrarį.


Download File: https://urlcod.com/2w42uY


Vienuolis, kuris pardavė Ferrarį yra motyvacinė audioknyga, kurią parašė pasaulinio garso seminarų pranešėjas ir rašytojas Robin Sharma. Tai pasakėčia apie tai, kaip atrasti savo pašaukimą ir gyventi tokį gyvenimą, kokio visada (slapta) troškote. Šiame įkvepiančiame pasakojime žingsnis po žingsnio atskleidžiamas aiškus metodas, kaip gyventi drąsų, harmoningą, džiaugsmo kupiną gyvenimą.


Audioknygos herojus yra Džulianas Mantlis, žymus advokatas, kuris dėl netvarkingo gyvenimo būdo patiria beveik mirtiną širdies smūgį pilnoje teismo salėje. Jo fizinė negalia sukelia ir dvasios krizę, kuri paskatina jį keisti gyvenseną ir ieškoti atsakymų į svarbiausius būties klausimus. Tikėdamasis rasti laimę, jis leidžiasi į neįprastą kelionę į Indiją, susipažįsta su senovine kultūra ir joje aptinka veiksmingą būdą, kaip pažadinti proto, kūno ir sielos galias, išmoksta gyventi aistringai, tikslingai ir ramiai.


Audioknygoje nuostabiai dera amžina Rytų išmintis ir griežtas Vakarų sėkmės mokslas. Knygoje pateikiami praktiniai patarimai ir pratimai, kaip pagerinti savo sveikatą, santykius, karjerą ir asmenybę. Audioknygos autorius Robin Sharma teigia, kad svarbiausia yra ne tai, kiek turime pinigų ar materialinių daiktų, bet tai, kokiais žmonėmis esame ir kaip prisidedame prie kitų gerovės.


Audioknyga Vienuolis, kuris pardavė Ferrarį yra skirta visiems, kurie nori pakeisti savo gyvenimą į geresnę pusę. Tai yra puikus būdas perskaityti dar daugiau knygų ir pasiklausyti jų bet kur ir bet kada. Audioknygą galite įsigyti internetu per [Audioteka], [Audioknygos] ar [Luceo] svetaines. Audioknygą skaito grupė aktorių, o jos trukmė yra 5 valandos 12 minučių. Jei norite išbandyti audioknygą nemokamai, galite pasiklausyti 40 minučių ištraukos iš trečiojo skyriaus, Stebuklingas Džuliano Mantlio persimainymas.


Audioknyga Vienuolis, kuris pardavė Ferrarį yra ne tik įdomus ir įtraukiantis pasakojimas, bet ir galingas įrankis, kaip pasiekti savo tikslus ir svajones. Jei jūs norite sužinoti, kaip gyventi laimingai ir prasmingai, ši audioknyga yra skirta jums.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • Roma
  SunShineAssaultSquad
 • roberto.legends96
 • Niki Jhone
  Niki Jhone
 • Promise Love
  Promise Love
 • Iliyana Clark
  Iliyana Clark
bottom of page